סיכום תקופתי מפי עבדכם הנאמן

לקריאה בפי.די.אף המושקע לחץ כאן: שלומי ביטון ניוזלטר – נובמבר 2012 – תל אביב>>.

לקריאה סטנדרטית, המשך מטה 🙂

——-

שלום יקרים – מכרים, עמיתים, משפחה…

למי שלא התעדכן, אני בישראל. מדריד קיבלה חופשה מימני ואני קיבלתי חופשה בתל אביב ושימחה גדולה! נירגש ליכתוב שוב בעברית עידכון אחד או שניים ככה לכבוד השנה החדשה ולכבוד צעדי המחודשים פה (-: אז ככה:

יצירה – הופעות:

1. שיתוף פעולה מקסים החל את דרכו בקיץ עם הכוריאוגרף והרקדן רועי אסף. “הגיבעה” (כוריאוגרפיה רועי אסף, מופיעים – רועי, יגאל פורמן ואנוכי) תעלה בפסטיבל הרמת מסך הקרוב, בתל אביב, מרכז סוזן דלל ב- 16 וב- 24 לנובמבר, ובתיאטרון ירושלים ב-29 לנובמבר. הופעה נוספת ב- 28 לדצמבר במרכז סוזן דלל. ביצירה זו תוכלו ליראות את סיגנונותינו השונים מעורבבים היטב. כמו כן הופקדתי פה על העריכה המוזיקלית ואפילו הוספתי קטע מקורי משלי. טריילר כאן>>.

2. שיתוף פעולה מוזיקאלי החל גם עם הכוריאוגרפית שרון וזאנה, גם פה לקראת פסטיבל הרמת מסך הקרוב ואת תרומתי ליצירתה “הסעודה” תוכלו לשמוע באותו ערב היצירות (מסך 3) בו אופיע בעבודה של רועי אסף, ולפיכך באותם תאריכים. פרטים על מסך 3, כאן>>.

3. יצירה חדשה שלי בשיתוף עם הרקדנית והאמנית אורין יוחנן אף היא החלה בקיץ שתם עלינו לטובה. “Make you love me” תיחשף לראשונה במסגרת אירועי פסטיבל “מחול שלם” בירושלים ב-19 לדצמבר מרכז ז’ראר בכר. הפסטיבל יצא בקמפיין לגיוס תמיכות, גיוס מענקים לעידוד היצירה של כל היוצרים המשתתפים בפסטיבל, כולל אותנו. פרטים מלאים והצתרפות כתומכים, כאן>>.

4. יצירתי “עבודת נמלות על פיל ורוד בשתיים וחצי דקות” (מילים, לחן, כוריאוגרפיה ובימוי) שנוצרה הקיץ (יוני) עבור המסלול להכשרת רקדנים במרכז ביכוריי העיתים בניהולם של נעומי פרלוב ואופיר דגן, ממשיכה את דרכה. שיר חדש שלי, “תיראו”, ניכתב בימים אלו וגם כוריאוגרפיה חדשה עליו. ב-12, 19 לאוקטובר וב-2, 3, 4 לנובמבר כבר חשפנו בהצלחה והנאה את הפרק הראשון בתהליך, בבתים הפתוחים הראשונים של המסלול. ב- 20 ,21, 22 לדצמבר תוכלו לצפות בשני הקטעים ברצף בסוף הסימסטר של המסלול.

*יצירות קצרות אלו הם טסטים לרעיון חדש, ערב חדש, לקבוצה חדשה ומקומית שאינשאללה תיאסף, וכולו תיקווה ליהיות מורכב ממוזיקה, שירים, קטעים תיאטרליים ומחוליים כאחד – שלי. שם זמני:

THE GREATEST POTENTIAL HITS OF (A) GOOD COMPANY

5. ב-3 לנובמבר, שבת, הצגתי יחד עם רקדני המסלול קטעים מיתוך העבודה עימם בשילוב עם שיר חדש נוסף שלי – “if you are a rich man” וזאת במסגרת ערב הקונספט ״רעיון בעין/באוזן״ – שהוא יוזמת עמותת סוללות (ענבל יעקובי, שרון צוקרמן, שני גרנות) בשיתוף גלריית תיאטרון החנות. פרטים כאן>>.

וראיון רדיו בהשתתפותי שנערך עם יובל מסקין בנושא (שיר שני בסוף התוכנית), כאן>>.

 

חינוך – יצירה:

1. את המסלול להכשרת רקדנים כבר הזכרתי. יצירות קצרות חדשות*, ייכתבו השנה גם עבור מגמת המחול של שלי השחר בכפר סבא, מתנ”ס קדימה-צורן של ענבל תעוז, האנסמבל של האקדמיה בירושלים (מאטה מוראי) והסדנא למחול מטה אשר בקיבוץ געתון (עינב לוי ויניב אברהם).

2. שיעורים וסדנאות נוספים צפויים להיערך בשיתוף עם “כל עצמותאי תמארנה” בירושלים, מסלול הכוריאוגרפיה של האקדמיה בירושלים, בסטודיו של יסמין גודר ביפו, בבית הספר של ביכורי העיתים תל אביב… ובאופנים עצמאיים יותר כמובן 😉

 והיד עוד נטויה…

זהו. להזמנות – 0528325575. שימרו על קשר, בואו ליראות, שאלו שאלות, תעלו רעיונות, תחלמו רחוק, ושתיהיה אחלה שנה של אושר ועושר ושניפגש בשמחות כמו שאנחנו אוהבים. ברוכים הנימצאים!

אתר זמני: www.shlomibitton.com | ערוץ ביוטיוב: Shlomi Bitton & Good Company | פייסבוק: Shlomi Bitton

Photo by: Tuli Hen. Taken from: Look, here is a body moving, by Shlomi Bitton.

Photo: Gadi dagon. Taken from: “The Hill” by Roy Assaf. With Roy assaf, Igal Furman and Shlomi Bitton.

 

Photo by: Natisha Shpaner. Taken from the process of “Make you Love me” – by Shlomi bitton and Oryan Yohanan. Tel Aviv 2012.

 

Taken from – Ant work on a pink elephant in two and a half minutes – by Shlomi Bitton – For Maslool Bikurei Ha’Itim Art Center – Tel aviv 2012.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *